Nowa realizacja w Mińsku, Białoruś

Z dumą przedstawiamy najnowszą realizację – projekt „Konsola” przeprowadzoną we współpracy z naszym nowym partnerem – Individual Enterpreneur Illarion Petrov. Ten innowacyjny system bram i ogrodzeń opuszczanych w ziemię zlokalizowany jest w prestiżowej północno-zachodniej części Mińska, w sąsiedztwie rezydencji Prezydenta Republiki Białorusi „Drozdy”.

Centralnym elementem systemu Fancy Fence jest opuszczane w ziemię stalowe przęsło bramy, które staje się niewidoczne, gdy wymaga tego sytuacja. Umieszczona w betonowej niecce brama, zapewnia stabilność i trwałość, jednocześnie oferując wyjątkową estetykę i minimalizm. System ten, wyposażony w masywne przeciwwagi równoważące ciężar przęsła, umożliwia zastosowanie ekonomicznych napędów elektrycznych, zapewniając niezawodność oraz łatwość obsługi i konserwacji.

Projekt bramy opuszczanej w ziemię w Mińsku, idealnie wpisuje się w wymagające warunki nowoczesnego budownictwa mieszkalnego

Projekt „Konsola” w Mińsku, w którym zastosowano system Fancy Fence, idealnie wpisuje się w wymagające warunki nowoczesnego budownictwa mieszkalnego. Jego modułowa konstrukcja umożliwia tworzenie ogrodzeń o różnych długościach, a przemyślany design sprawia, że system doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą domów w tej prestiżowej okolicy. 

W przypadku projektu „Konsola”, integralnym elementem jest przęsło chowane w ziemię  o wysokości 1,8 m. Całkowita długość to 3,96 m. Wypełnienie bramy tworzy 29 stalowych słupków malowanych proszkowo. Inwestor dodatkowo zamontował wewnątrz kieszeni betonowej podświetlanie. 

To pierwsza tego typu brama w krajach rosyjskojęzycznych, stanowiąca znakomity przykład połączenia innowacyjności i estetyki w sektorze ogrodzeń i bram. Montaż, wykonany przez doświadczonego montera trwał zaledwie 7 dni! Inwestor projektu „Konsola” poszukując alternatywy dla standardowych bram przesuwnych czy skrzydłowych, wybrał system Fancy Fence, który nie tylko zwiększa atrakcyjność i wartość nieruchomości, ale także podkreśla styl i nowoczesność. 

Więcej zdjęć tego projektu w zakładce REALIZACJE.