Fancy System
Fancy System

ZASTOSOWANIA

Functional underground fences

Jeden system, wiele zastosowań

Nowoczesne bramy i ogrodzenia opuszczane w ziemię systemu FANCY FENCE znajdują zastosowania zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i w przestrzeniach publicznych. Oferujemy rozwiązanie, które wyróżnia się estetyką, jest niewidoczne kiedy go nie potrzebujemy, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo.

Szerokie zastosowanie FANCY FENCE

 • Prywatne ogrodzenia
  Bramy idealnie sprawdzają się jako prywatne ogrodzenia, zapewniające bezpieczeństwo i estetyczny wygląd.
 • Komercyjne ogrodzenia
  System ten może być stosowany w różnego rodzaju komercyjnych obiektach, takich jak hotele, centra handlowe, parki rozrywki itp., zapewniając funkcjonalne i eleganckie ogrodzenie.
 • Właściwości mieszkalne
  Bramy FANCY FENCE są również idealnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych, dodając styl i bezpieczeństwo do nieruchomości.
 • Instytucje publiczne
  Można je zastosować w miejscach takich jak parki, szkoły, szpitale, miejsca kultu i inne instytucje publiczne, aby zapewnić ochronę i segregację terenów.
 • Tereny przemysłowe
  System może być wykorzystywany na terenach przemysłowych, zapewniając bezpieczeństwo i kontrolę dostępu.
 • Tereny rekreacyjne
  Bramy te są również odpowiednie do zastosowania w terenach rekreacyjnych, takich jak baseny, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej itp., zapewniając kontrolę dostępu i bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo publiczne

Innowacyjna brama antyterrorystyczna

Nasza innowacyjna brama antyterrorystyczna z powodzeniem przeszła testy zderzeniowe w renomowanym laboratorium CTS w Niemczech. Jako jedyna firma na świecie oferujemy kontrolę dostępu z ochroną przed atakami terrorystycznymi, idealną dla przestrzeni publicznych, ambasad, szkół czy jednostek wojskowych.

Posiadamy certyfikaty ASTM i IWA, potwierdzające najwyższy standard bezpieczeństwa. Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo z testów.

REALIZACJE

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress